Oatly و Minor League Baseball یک مشارکت منحصر به فرد تشکیل می دهند

برای مثال، برخی از فرنچایزهای MiLB، به جای پسران و دختران خفاش، از سگ‌های خفاش استفاده می‌کنند، و لیگ رویای طلسم‌هایی از عالی (سنجاب‌های پرنده ریچموند) تا خنده‌دار (ال پاسو چی‌هواهوا) را در سر می‌برد.

تکامل گیاهی

این مشارکت به طور استراتژیک برای Oatly کار می کند، که توزیع خود را در ایالات متحده گسترش داده است، اما رسانه های پولی خود را عمدتاً در چند منطقه کلیدی مانند لس آنجلس و نیویورک متمرکز کرده است. این برند قصد دارد بیشتر به سمت بازاریابی تجربی بپردازد، که اتحاد MiLB را جذاب‌تر کرد.

حضور پررنگ در زمین‌های بیسبال در سراسر کشور – با دسرهای مشتق شده از جو دوسر، جایگزین‌های شیر و در نهایت محصولات دیگر – این برند را در برابر نمایش‌های جدید قرار می‌دهد و نقش آن را در ورزش‌های رایج عمیق‌تر می‌کند. (Oatly قراردادهای موجود با سه تیم حرفه ای بیسبال دارد و محصولات خود را در استادیوم Yankee در نیویورک، Wrigley Field در شیکاگو و Globe Life Field در آرلینگتون، تگزاس به فروش می رساند).

تورکو گفت که رابطه با MiLB، اولین رابطه بین یک برند گیاهی و یک لیگ ورزشی ملی، به دلیل ردپای گسترده و اپتیک دسته بندی آن معنادار است.

تورکو گفت: “بیس بال بسیار قلب است، و بسیار مهم است که ما گذار به یک رژیم غذایی گیاهی تر را عادی کنیم و آن را به عنوان چیزی صرفا برای گیاهخواران یا مردم سواحل تلقی نکنیم.” “اگر هدف نهایی ما مخفی کردن هر چه بیشتر مردم از لبنیات است، باید این کار را در مقیاس و در هر جیب کشور انجام دهیم.”

برخی از شرکت‌کنندگان ممکن است با Oatly آشنا باشند اما هنوز آن را نچشیده‌اند – نمونه‌ای قوی از دسرهای وانیلی و شکلاتی این برند با هدف رفع این شکاف و افزایش فروش در داخل و خارج از سایت است.

MiLB که سالانه حدود 30 میلیون طرفدار را به بازی‌های خود می‌کشاند، فهرستی از حامیان مالی دارد که شامل بیمه سراسری، کپیتال وان، کرونا، تی‌موبایل و هتل‌های ویندهام است. راون گفت که Oatly بی احترامی که بر پایه گیاه است، “احساس مناسبی به همراه مارک های بلو چیپ دارد”.

سوئدی ها در زمین

Oatly، با یک بخش خلاق داخلی افسانه ای به نام وزارت کنترل ذهن، تا حدی به میراث سوئدی خود به عنوان توضیحی برای انجام کارها به طور متفاوت با MiLB تکیه می کند.