NBCU پیش‌نمایش رویداد «قدرتمند» را در میان تحولات مدیرعامل انجام می‌دهد

امسال، این هفته معمولی شما نیست: پارامونت منتشر شد، نتفلیکس و یوتیوب وارد شدند – و چندین شرکت رسانه ای قدیمی در حال تغییر مکان هستند.

با این حال، در طول این همه، NBCUniversal ثابت قدم مانده است. در 15 می، این شرکت بار دیگر هفته اول خود را با ارائه در تالار موسیقی رادیو سیتی آغاز خواهد کرد.

«بدیهی است که تغییرات زیادی صورت گرفته است. اما ما نه تنها رادیو سیتی را دوست داریم، بلکه فکر می کنم مشتریان ما آن را دوست داشته اند. بنابراین، در حالی که چیزهای دیگر در طول مسیر تغییر کرده اند، ما دوست داریم که مرد اول هفته باشیم، بنابراین هیجان زده هستیم.

علاوه بر تغییر مجری هفته و محل برگزاری، رویداد امسال نیز احتمالاً تحت تأثیر اعتصاب جاری انجمن نویسندگان آمریکا قرار خواهد گرفت که در دومین هفته خود قرار دارد. اعتصاب، بدون تسویه حساب در آخرین لحظه، معترضان را به خیابان‌های خارج از نمایشگاه NBCU خواهد آورد، دقیقاً مانند رویداد Peacock’s NewFronts در هفته گذشته.

باید دید که اعتصاب – که انتظار می‌رود طولانی باشد – چگونه بر مذاکرات یا سخنرانی‌های هفته اول تأثیر خواهد گذاشت، زیرا افراد مشهور ممکن است از عبور از خطوط اعتراض محتاط باشند. اگرچه مارشال به جزئیات در مورد اثرات بالقوه اشاره نکرد، رئیس فروش تبلیغات اطمینان داد، “NBCU یک نمایش اولیه بسیار قدرتمند خواهد داشت و همچنان استعدادهای زیادی در آن شرکت خواهد کرد.”

برکناری خیره کننده جف شل، مدیرعامل NBCU در ماه گذشته، یکی دیگر از مشکلاتی است که در مورد برنامه های اولیه این شرکت وجود دارد. با این حال، سخنگوی NBCU قبلاً به Adweek گفته بود که مدیر عامل سابق احتمالاً نقش مهمی در رویداد امسال بازی نخواهد کرد، مارشال. لیندا یاکارینو، رئیس تبلیغات و مشارکت جهانی؛ و سوزان روونر، رئیس، محتوای سرگرمی، تلویزیون و جریان NBCUniversal، قبلاً برنامه را اجرا می کنند.

مارشال گفت: در میان غیبت شل از رویداد اولیه و مذاکرات امسال، این شرکت “پیشرفت” است. ما یک تیم رهبری ارشد داریم که بیش از یک دهه است که با هم بوده اند، و بنابراین به جلو حرکت خواهیم کرد و از رهبری، استعداد و محتوایی که اینجا در NBCU داریم هیجان زده هستیم.

رئیس فروش و مشارکت تبلیغات – که به دنبال بازسازی تیم فروش تبلیغات در ماه فوریه به تنهایی بر مذاکرات اولیه نظارت خواهد کرد – گفت که “هیجان زده از حضور در آنجا” برای گفتن داستان شرکت در رادیو سیتی است.