H&R Block TurboTax را مورد تمسخر قرار می دهد و از شما می خواهد که مالیات خود را انجام دهید

در طول Super Bowl، TurboTax Intuit و شرکای آژانس آن در Wieden+Kennedy پیامی برای مشتریان بالقوه داشتند: «به TurboTax بیایید و مالیات خود را انجام ندهید. با یکی از کارشناسان ما ملاقات کنید که مالیات شما را برای شما انجام می دهد.

فکر می‌کنید سرویس آماده‌سازی مالیات H&R Block و تیم آنها در Ogilvy کدام بخش را شنیده‌اند؟

با قضاوت در کمپین کامل یک تبلیغ ۴۷ ثانیه‌ای و تبلیغات ۱۵ ثانیه‌ای با عنوان «قطعاً مالیات‌هایتان را انجام دهید» (شامل ۱ مورد هدف گرفتن رقصنده فواره‌ای Super Bowl TurboTax و موسیقی متن فیلم «مردان بدون کلاه» او، H&R Block مدتی پس از «Come to» بررسی شد. TurboTax” و قبل از “با یکی از کارشناسان ما ملاقات کنید.”

تاد بردلی، مدیر خلاق Ogilvy می‌گوید: «فکر می‌کنم ما آن را فرصت خوبی دیدیم تا به آنجا بپریم و ببینیم که آیا می‌توانیم آن را ربودیم یا خیر. «همه به دلیل سادگی آن عاشق آن شدند… این واقعیت که ما می‌توانیم با بازیگوشی حرف‌های خود را علیه آنها برگردانیم.»

این کمپین شامل دسته‌ای از شرورهای مالیاتی ناشناس است که در مورد آنچه اتفاق افتاده است صحبت می‌کنند که وقتی توصیه‌های غیرمحتوای TurboTax را پذیرفتند – “مالیات خود را نپرداز” – و به صخره نوردی رفتند، کلاس‌های گیتار رفتند، کمی تماشای پرنده انجام دادند، سفال‌سازی کردند، چرت زدند و حتی در کنار یک فواره به جای آن می رقصید. حالا لباس‌هایم خیس شده و مردم مدام پول خرد به سمتم پرت می‌کردند. من حدس می‌زنم که آنها بازپرداخت مالیات خود را دریافت کردند.

نقاطی که حداقل دو بار در هر آگهی TurboTax را فراخوانی می‌کنند، تا پایان فصل مالیات در SirusXM، Vice، Spotify، ویدیوهای آنلاین و قرار دادن پولی در رسانه‌های اجتماعی در حال اجرا هستند. آنها در حال مقابله با تبلیغات TurboTax هستند که تا مارس جنون اجرا شده و بین بینندگان محبوب شده اند و برای بازاریابان H&R Block شخصی شده اند.

یکی از اعضای تیم بازاریابی شرکت خاطرنشان کرد که اعضای خانواده تبلیغات TurboTax را در موارد متعددی مطرح کرده‌اند، به طوری که یکی از فرزندان آنها در طی یک تبلیغ جکسون هویت اظهار داشت: “به هر حال چرا به آنجا می روید: TurboTax مالیات شما را برای شما انجام می دهد.” سخنگو گفت که این کلمات به گونه ای چسبیده بودند که گویی کودک “من را با نیزه خنجر زده است”.

«در پشت این تلاش برای انجام ندادن مالیات‌هایتان، برداشت‌های زیادی وجود داشت [TurboTax parent company] جیل کرس، مدیر اجرایی H&R Block، گفت: Intuit آن‌هایی بودند که این را گفتند. آنها واقعاً نمی گویند که مالیات خود را انجام ندهید، آنها می گفتند ما را انتخاب کنید. ما در مورد ادامه تجلیل از تخصص خود هیجان‌زده بودیم و سپس این رویکرد گستاخانه را در پیش گرفتیم تا بگوییم “ما مدت زیادی است که در این کار بوده‌ایم، همانطور که تصمیم می‌گیرید حتما مالیات خود را انجام دهید، بلوک H&R را انتخاب کنید.”

فشار دادن برای اهمال‌کنندگان

آنها همچنین در تلاش هستند تا با پرونده‌های مالیاتی لحظه آخری کمی بیش از یک هفته قبل از مهلت 18 آوریل تماس بگیرند. در حالی که کرس گفت H&R Block معمولاً شمارش معکوس را در وب‌سایت خود ارسال می‌کند، معمولاً کمپین‌های تبلیغاتی پولی را تا این حد نزدیک اجرا نکرده است.