5 روشی که تبلیغ TikTok هیلتون بازی بازاریابی اجتماعی را تغییر داد

و برای نقطه مقاومت، نقطه با بازگشت به خود در یک حلقه بدون درز که از ابتدای ویدیو شروع می شود، به پایان می رسد.

هیلتون با تلقی کردن زمان مخاطب به عنوان چیزی گرانبهاتر از طلا، چیزی که باید با چیزی با ارزش برابر یا بیشتر پاداش داده شود، بینندگان را به معنای واقعی کلمه ۲۰ تا ۸۰ برابر بیشتر از میانگین تبلیغات قبل از پخش شما درگیر و سرگرم نگه داشت.

ضربه زدن به زیتگیست

این نقطه کار فوق‌العاده‌ای را انجام می‌دهد که از آگاهی مکالمه استفاده می‌کند، درک عمیقی از ذات فرهنگی و استفاده از آن به نفع خود نشان می‌دهد.

در چند ماه گذشته، خشم دائمی اینترنت به سمت سایت‌های اجاره تعطیلات مانند Airbnb تبدیل شده است. صدها میم، توییت و پست ردیت منتشر شده است که در مورد قوانین بی‌پایان خانه و کارهایی که باید برای ماندن در یک خانه تعطیلات متحمل شوید، ابراز تاسف می‌کنند، و همه اینها در حالی است که برای این امتیاز هزینه می‌کنند. نظر غالب بیان شده در این گفتگوها این است که اقامت در هتل بسیار آرامش بخش تر از پرداختن به همه اینها است – اما البته هیچ برندی به این درک وابسته نبود.

با استفاده از این ناامیدی اخیر و مداوم، هیلتون اساساً خود را به عنوان ذینفع این تحقق فرهنگی معرفی کرد و به طور اتفاقی املاک خود را به عنوان بهترین گزینه برای تعطیلات و مسافران تجاری به طور یکسان پیشنهاد کرد، بدون اینکه به نظر بی روح یا جنگنده به نظر برسد.

این نه تنها به آن‌ها کمک می‌کند تا از رقبا متمایز شوند، بلکه آنها را در یک مکالمه بزرگ‌تر در جایگاه برجسته‌تری قرار می‌دهد که بسیاری از مردم در حال حاضر در آن درگیر هستند – که به این معنی است که با ادامه رشد آن مکالمه، پوشش رایگان و اشتراک ذهنی زیادی کسب خواهند کرد.

در مجموع، تبلیغ 10 دقیقه ای TikTok هیلتون یک استاد کلاس در بازاریابی اجتماعی است که نه تنها به شدت ویروسی شد، بلکه باعث ایجاد اشتیاق واقعی از بینندگانی شد که معمولاً به طور قابل توجهی در برابر بازاریابی مقاوم هستند. این یک یادآوری عالی است که وقتی صحبت از تبلیغات اجتماعی به میان می آید، قرار است برخی از قوانین شکسته شوند – اما برای شکستن درست آنها، ابتدا باید مخاطبان خود را بشناسید.

این تفاوت بین کباب کردن کسی است که به تازگی ملاقات کرده‌اید و برشته کردن بهترین دوستتان از دوران دبیرستان: آشنایی، تاریخ مشترک و درک متقابل عمیق از مقاصد یکدیگر همه تفاوت را در جهان ایجاد می‌کند. این صمیمیت به دست آمده به شما این امکان را می دهد که به گونه ای ارتباط برقرار کنید که یک تازه وارد به سادگی نمی تواند، مهم نیست که چقدر تلاش می کند.

به همین ترتیب، تنها برندهایی که مایل به سرمایه‌گذاری زمان و انرژی برای ایجاد یک رابطه واقعی با پایگاه مشتریان خود هستند، می‌توانند از پاداش‌هایی که هیلتون با این مکان پیشگامانه دارد بهره ببرند.