Wunderman Thompson رزی باردالز را به عنوان رئیس خلاقیت نیویورک استخدام می کند

Wunderman Thompson رزی باردالز را از BETC به عنوان مدیر خلاق دفتر پرچمدار خود در نیویورک استخدام کرده است.

باردالز به تام مورفی، رئیس خلاقیت واندرمن تامپسون در آمریکای شمالی، که سال گذشته از مک‌کان به شبکه پیوست، گزارش می‌دهد. او از نزدیک با ساسان سعیدی، مدیر اجرایی نیویورک در حساب‌هایی مانند کوکاکولا، نستله، یونیلور، کیندریل و FCAS همکاری خواهد کرد.

او همچنین در شورای الهام جهانی Wunderman Thompson که توسط مدیران ارشد جهانی Bas Korsten و Daniel Bonner راه اندازی شده بود، خدمت خواهد کرد.

باردالز جانشین جیل اپلبام شد که سال گذشته وندرمن تامپسون را پس از دو سال بازی در این نقش ترک کرد.

باردالز که بومی تگزاس است، برای این کار به ایالات متحده نقل مکان خواهد کرد. باردالز هشت سال گذشته را در BETC، ابتدا به عنوان CCO دفتر لندن آژانس مستقر در پاریس و سپس به عنوان مدیر خلاق اجرایی جهانی در هر دو مکان گذرانده است.

زمانی که در BETC بود، او کار برای مشتریانی مانند Danone، Unilever، Reckitt، Mondelēz، Bacardi، Nike و Rimmel را نظارت کرد.

او به Adweek گفت که بزرگترین درس او از یک رهبر خلاق در اروپا این بود که “جهان واقعاً بسیار کوچکتر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم – به روشی خوب.”

او ادامه داد: “بعضی از بهترین روابط کاری من بدون توجه به کد کشورم مانند همسایگی من ادامه خواهد داشت.” به عنوان یک مهاجر که در خارج از کشور کار می کند، واقعاً به افراد خود تکیه می کنید، ساده و ساده. ارتباطات واقعی مهم است.»

قبل از BETC، باردالز در آژانس‌های Wieden+Kennedy Amsterdam، BBH London، Mother London و Cliff Freeman & Partners در نیویورک فعالیت می‌کرد.

انتصاب Bardales توسط شبکه به دنبال استخدام رناتا مایا به عنوان CCO جهانی Wunderman Thompson Health از منطقه 23 و Ellie Bamford به عنوان افسر ارشد استراتژی آمریکای شمالی از R/GA در اوایل سال جاری است.

مورفی در بیانیه‌ای گفت: «تحرک و رشد خلاقانه‌ای در وندرمن تامپسون نیویورک وجود دارد، و کار رزی این است که آن را توربو شارژ کند. “هوش خلاق و انرژی مسری او، او را به کاتالیزور عالی تبدیل می کند.”