WBD از حداکثر گزینه های تبلیغاتی قبل از راه اندازی، محصولات جدید استریمینگ در Upfront رونمایی می کند

مکس تقریباً به اینجا رسیده است، و برادران وارنر دیسکاوری می‌خواهد برندها آن را بدانند.

در جریان ارائه هفته صبح روز چهارشنبه برادران وارنر دیسکاوری در تئاتر نیویورک در مدیسون اسکوئر گاردن، این شرکت فهرست کاملی از راه حل های تبلیغاتی را برای ردیف پشتیبانی شده از تبلیغات از سرویس پخش ترکیبی HBO Max و Discovery+ معرفی کرد که از 23 می راه اندازی می شود.

به دلیل ادامه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، هجوم معمولی مملو از سلبریتی ها از کمبود استعداد قابل توجهی برخوردار بود. با این حال، تعداد زیادی از مدیران روی صحنه آمدند تا قدرت کابل و استریم شرکت را تبلیغ کنند.

جان استاینلاف، مدیر فروش آگهی، گفت: «آنچه می‌خواهید ببینید دقیقاً نمایشی نیست که ما انتظار داشتیم امروز انجام دهیم. ما به دلیل احترام به استعداد خود و WGA تصمیم گرفتیم که فقط مدیران روی صحنه داشته باشیم.

اگرچه شرکت فقط با مدیران برای ارائه شرکت کرد، مدیر عامل شرکت دیوید زاسلاو – که نقطه اصلی صحبت در میان مهاجمان بود – روی صحنه ظاهر نشد.

حداکثر گزینه های تبلیغاتی

کمتر از یک هفته تا راه‌اندازی Max، تبلیغ‌کنندگان نگاهی اجمالی به پیشنهاداتی داشتند که می‌توانند از سرویس پخش جدید انتظار داشته باشند.

Max به ارائه بار تبلیغاتی سبکی که HBO Max به آن معروف شده است ادامه خواهد داد و استراتژی تبلیغات WBD از یک رویکرد سه جانبه تشکیل شده است: دسترسی، پاداش و تعامل.

در بخش دسترسی، Max دارای تبلیغات سنتی قبل از پخش 15 ثانیه ای قبل از محتوای خاص، و همچنین ویدیوی میان فیلم 15 و 30 ثانیه ای به عنوان بخشی از یک آگهی تبلیغاتی 30 یا 60 ثانیه ای خواهد بود. همچنین یک گزینه “تصرف” وجود خواهد داشت، که در آن یک نام تجاری می تواند اولین تبلیغی باشد که همه کاربران به مدت یک روز روی پلتفرم مشاهده می کنند، با مالکیت تبلیغات قبل و میان رول در اولین جریان هر مصرف کننده.

پیشنهاد Brand Block که برای «پاداش دادن» به مشترکین با تجربه تماشای پیشرفته طراحی شده است، به یک برند اجازه می‌دهد منحصراً مالک هر آگهی در یک قطعه محتوا باشد، و InFront به برندها اجازه می‌دهد از یک تجربه انحصاری و بدون آگهی حمایت مالی کنند و همه تبلیغات میان فیلم را حذف کنند. . در عوض، بینندگان تبلیغات را قبل از شروع پخش محتوا تماشا خواهند کرد.