Postmates ناهار مدرسه را برای جشن گرفتن غذاهای AAPI ایجاد می کند

اغلب گفته می شود که غذا این قدرت را دارد که جوامع را به هم نزدیک کند، اما برای مردم آسیایی آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام (AAPI) در ایالات متحده، نگرش های بیگانه هراسی می تواند وعده های غذایی را به منبع اضطراب تبدیل کند. بسیاری تجربه رایج دوران کودکی را به یاد می آورند که به خاطر غذاهای فرهنگی خود مورد تمسخر قرار می گرفتند.

سرویس تحویل غذا Postmates این روایت را با جشن غذاهایی که زمانی مورد تحقیر قرار می‌گرفتند تغییر می‌دهد. برنامه “ناهار مدرسه”، که ماه میراث AAPI را در ماه مه جشن می گیرد، با برخی از بهترین سرآشپزهای AAPI لس آنجلس همکاری می کند تا ناهارهایی با الهام از این وعده ها درست کنند.

تبلیغی برای این برنامه بازیگر نقش گرتا لی (عروسک روسی، زندگی های گذشته). لی که در اینجا به صورت انیمیشن ظاهر می شود، توضیح می دهد که خانواده اش زمانی که او کودک بود اغلب در اطراف جابجا می شدند، که منجر به افزایش شانس مورد تمسخر شدن او شد.

پیوند از طریق ناهار

لی توضیح می‌دهد که چگونه توسط همکلاسی‌هایش برای ناهارهایی که مادرش آماده کرده بود، که شامل غذاهای کره‌ای مانند ماندو، کونگوریم، مومالانگی و میولچی بود، مورد تمسخر قرار گرفت. اگرچه این فشار باعث ناراحتی او و حتی دور انداختن ناهار او شد، لی اکنون نسبت به مادرش ابراز قدردانی و عشق می کند و خاطرنشان می کند که این وعده ها صرفاً “PB&J او” بوده است.

رستوران کره ای-آمریکایی یانگبان با الهام از ناهارهای بسته بندی شده توسط مادر لی، یک غذای کیمچی پوزوله با هومینی و شکم خوک ایجاد کرده است که به طور انحصاری از طریق برنامه Postmates در سراسر ماه می در دسترس خواهد بود. این غذا در یک جعبه ناهار اختصاصی با نسخه جوان و مصور لی در جلوی آن تحویل داده می شود.

در حالی که این غذا فقط در لس آنجلس در دسترس است، طرفداران در سراسر کشور تشویق می شوند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برنده شدن یک جعبه ناهار امضا شده از حساب های رسانه های اجتماعی Postmates دیدن کنند. این با تنقلات مورد علاقه لی و همچنین اعتبار 500 دلاری Postmates پر می شود.

در اواخر این ماه، Postmates قصد دارد ویدیوی دیگر و جعبه ناهار ویژه ای را با حضور اینفلوئنسر فیلیپینی برتمن راک منتشر کند.

علاوه بر این کمپین، این برند به ائتلاف ملی Stop AAPI Hate کمک مالی می کند که برای مقابله با تبعیض علیه افراد AAPI کار می کند.