Hallmark راه های جدیدی برای انتقال پیام سنتی خود پیدا می کند

وقتی صحبت از رویدادهای اولیه می شود، شرکت ها به طور سنتی سخنرانی های خود را برگزار می کنند و پس از آن یک مهمانی برگزار می کنند. اما هالمارک مدیا امسال کارها را متفاوت انجام می دهد.

این شرکت با رویکردی دو جانبه برای پیام‌رسانی خود وارد فصل 2023 شد. میزبانی انواع رویدادهای مارک دار را از 21 مارس آغاز کرد و تا اواسط آوریل ادامه خواهد داشت و به مشتریان این امکان را می دهد تا ماجراجویی Hallmark خود را انتخاب کنند.

Ed Georger، Evp، فروش تبلیغات و رسانه دیجیتال Hallmark Media، به Adweek گفت: «ما به دنبال ایجاد این تجربیات بودیم. و به مشتریان خود فرصتی می دهیم تا در این تجربیات شخصی تحت چتر آوردن عشق و شادی که برند ما برای آن ایستاده است شرکت کنند و مخاطبان ما را در دنیای Hallmark غرق کنند.

این رویدادها شامل همه چیز از یک مزرعه تا میز دو ستاره میشلن و تور پیتزا خصوصی گرفته تا یک شب الهام گرفته از سلامتی و یک کلاس پخت منحصر به فرد و بی نظیر در نانوایی ماگنولیا بود.

جورجر توضیح داد: «انعطاف پذیری یک کلمه کلیدی در کسب و کار ما است، بنابراین ما به مشتریان خود انعطاف پذیری دادیم تا بتوانند با برنامه و خواسته هایشان یکی را انتخاب کنند. و هر یک از آنها راهی برای ما بود تا دوباره رو در رو به هم وصل شویم، درباره برندمان صحبت کنیم، درباره کاری که انجام می‌دهیم صحبت کنیم و آن را در محیطی انجام دهیم که مردم را دور هم جمع کند.»

سپس، به دنبال رویدادهای مشابه پذیرایی، شرکت به کار خود می پردازد.

علاوه بر تجربیات، هالمارک جلسات مجازی و حضوری با مشتریان و شرکا را دنبال می کند تا به طور سنتی در مورد پیام و پیشنهادات شرکت صحبت کند و نحوه ارائه راه حل ها را بیاموزد.

ما به افراد حق انتخاب دادیم تا تجربه‌ای را که بیشتر به آن علاقه داشتند انتخاب کنند، و اینها دوباره راه‌هایی برای ارتباط، راه‌هایی برای ایجاد پیوند، راه‌هایی برای جشن گرفتن شراکت‌هایمان هستند، دانستن اینکه ما دوباره به آنجا برمی‌گردیم. -door، با ارائه رسمی‌تر که نه تنها به آنچه که ما انجام می‌دهیم، بلکه فرصتی برای آنهاست تا به ما بگویند چه چیزی برای کسب‌وکارشان مهم است.

شمارش معکوس برای پیشرویس

در مورد پیام‌رسانی این شرکت، Hallmark داستان قوی برای گفتن دارد، Evp فروش تبلیغات توضیح داد.

جورج گفت: بخش بزرگی از داستان ما همچنان قدرت شمارش معکوس برای کریسمس و موقعیت تعطیلات ما است. برای نه سال متوالی، [Hallmark Channel is] شماره 1 در طول سه ماهه چهارم، با توجه به موقعیت تعطیلات.”