CBS در مجموع بینندگان، رتبه 1 را می گیرد

با گذشت یک هفته، CBS فصل تلویزیونی 2022-2023 را به پایان می رساند و برای پانزدهمین سال متوالی به عنوان پربیننده ترین شبکه پخش پایان می یابد.

این پخش کننده در روز پنجشنبه اعلام کرد که به طور متوسط ​​5.96 میلیون بیننده در ساعات پربیننده در هر شب هفته داشته است که نزدیک به 700000 بیننده بالاتر از NBC رتبه دوم است.

از جمله نکات برجسته، NCIS برای پنجمین فصل متوالی رتبه اول درام پخش شد و FBI و Blue Bloods نیز جزو برترین درام های پخش شده هستند. شلدون جوان و ارواح جزو کمدی های برتر هستند.

این شرکت به دنبال ادامه موفقیت خود در فصل تلویزیونی 2023-2024 با سه درام جدید، یک کمدی جدید، برنامه‌ریزی رویدادهای ویژه و 22 سریال بازگشته است، اگرچه باید دید که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا چه تأثیری بر فیلم اصلی خواهد داشت. پخش کننده ها در پاییز

فاکس در مجموع بینندگان در رتبه سوم قرار گرفت، اما این شرکت قرار است برنده دمو 18-49 شود، با سریال درام متهم و بدون فیلمنامه نیروهای ویژه: سخت‌ترین آزمون جهان که عملکرد خوبی برای پخش کننده داشت.

در نسخه ی نمایشی، فاکس با امتیاز 1.1 شماره 1 بود که نسبت به فصل گذشته ثابت بود، اما از رتبه دوم NBC (0.9) و رتبه سوم CBS (0.7) جلوتر بود.

Fox’s Accused با میانگین 4.1 میلیون بیننده (6.5 میلیون از جمله چند پلتفرم) درام شماره 1 جدید در دمو است. پس از پخش Super Bowl فصل دوم سریال Next Level Chef 18.5 میلیون بیننده چند پلتفرمی جذب کرد که به طور کلی به طور میانگین 6.1 میلیون بیننده چند پلتفرمی را به خود اختصاص داد.

کل بینندگان CBS نسبت به سال گذشته که 6.19 میلیون بیننده داشت، نزدیک به 5 درصد کاهش یافته است. NBC با 5.27 میلیون نفر دوم شد که 14 درصد کاهش نسبت به 6.11 میلیون سال گذشته نشان می دهد. فاکس با 4.45 میلیون در جایگاه سوم قرار گرفت (افت 2 درصدی نسبت به فصل گذشته 4.56 میلیون) و ABC با 4.14 میلیون (کمی کاهش نسبت به سال گذشته 4.16 میلیون) چهارم شد.

به گفته سی بی اس، همه اعداد نشان دهنده «جدیدترین» رتبه های نیلسن هستند. این اعداد برای کل فصل به‌جز دو هفته آخر که زنده به‌علاوه در همان روز هستند، مربوط به لایو پلاس 7 است.

در مجموع، CBS دارای پنج سریال است که به طور میانگین بیش از 11 میلیون بیننده در چند پلتفرم و هفت سریال با میانگین بیش از 10 میلیون بیننده دارند.