Ambassador Cruise Line پرچمدار محیط را از طریق تجربه AR نشان می دهد

خط کروز بریتانیا Ambassador اکنون به رزمناوهای بالقوه اجازه می دهد تا از طریق یک تجربه واقعیت افزوده ایجاد شده توسط 3rockAR، یک تور مجازی 360 درجه از Ambience پرچمدار خود داشته باشند.

افراد می‌توانند با اسکن یک کد QR یا بازدید از یک وب‌سایت در دستگاه iOS یا Android خود، گردش خود را در محیط آغاز کنند. از آنجا، آنها می توانند عملاً مدیر هتل Ambassador، Allwyn، را در جهان مقابل خود قرار دهند. Allwyn به کاربران اجازه می دهد تا از 12 منطقه مختلف در اطراف کشتی، از جمله رستوران ها و اتاق های مهمان بازدید کنند.

در حین گشت و گذار در یک مکان، بازدیدکنندگان می توانند روی صفحه دستگاه خود تند بکشند یا دستگاه خود را به چپ و راست حرکت دهند تا منطقه را از 360 درجه کامل مشاهده کنند.

علاوه بر این، 12 بلیط طلایی در سراسر مکان های مجازی کشتی پراکنده شده است و بازدیدکنندگان می توانند برای جمع آوری آنها روی آنها ضربه بزنند. هنگامی که شخصی همه 12 بلیط طلایی را پیدا کرد، می‌تواند نام و آدرس ایمیل خود را وارد کند تا شانس برنده شدن کوپن‌های اعتباری داخل کشتی را داشته باشد که می‌توان در طول سفر دریایی از آنها استفاده کرد.

گوردون ناردینی، مدیر ارشد بازاریابی در Ambassador Cruise Line، گفت: «ما از راه‌اندازی اولین اپلیکیشن واقعیت افزوده خود خرسندیم، که به مهمانان فرصتی خارق‌العاده می‌دهد تا محیط را کاوش کنند و طعم همه چیزهایی را که Ambassador به کسانی که با ما سفر می‌کنند را بچشند. . این یک راه عالی برای ایجاد تعاملات عمیق تر با مهمانانمان از طریق قدرت فناوری واقعیت افزوده است.»