Amazon Prime Video خیابان پنجم را به مایل شگفت انگیز تبدیل می کند

میریام “میج” مایزل ممکن است صورتی قلقلک داده شود.

همانطور که مشخص شد، این حس برای انبوهی از طرفداران کمیک تخیلی در سریال پرمخاطب پرایم ویدئو محفوظ بود، سریالی که انتشار پنجمین و آخرین فصل خود را در 14 آوریل با یک روز فعال سازی کامل جشن گرفت. گستره ای از خیابان پنجم نمادین نیویورک را در بر می گیرد.

این رویداد بخشی از کمپین “Maisel Tov” پخش کننده بود که با نمایش برنده جایزه خداحافظی می کرد.

در یک روز کاملاً (هرچند غیرقابل فصل) گرم و تابستانی، استریمر و شریک تولید آن، Cat/Alina Productions، پیاده روهای منطقه توریستی تونی را با فرش صورتی بین خیابان های 46 و 56 پوشاندند و خیابان Marvelous Mile را کاشتند. علائم روی هر بلوک

تاکسی‌های با مارک صورتی در مسیر بالا و پایین رژه می‌رفتند، در حالی که سفیران برندهای لباس پوشیده از دهه 60 در کنار فعالیت‌هایی که نقاط عطف مهم هر فصل را به تصویر می‌کشید، مستقر بودند تا از طرفدارانی که کمیک‌های سریع‌گفتار درونی خود را به نمایش می‌گذارند عکس بگیرند (که بسیاری از آنها نیز لباس خودشان را پوشیده بودند. ظرافت اواسط قرن).

طرفداران فعال‌سازی‌های منتخب همچنین می‌توانند پس از گرفتن عکس، کیت‌های کوکتل و رژ لب‌های مارک را بردارند، و برای کسانی که از خط‌ها بیزار بودند، اما هنوز هم بازی برای ثبت لحظه را داشتند، مجسمه‌های عظیم صورتی با حروف شگفت‌انگیز در مکان‌های مختلف در طول مسیر قرار داده شد. .

تصویر
سفیران برند در تنظیمات موضوعی عکس گرفتند.لوئیس گیلن برای Saks Fifth Avenue

سایر سفیران برند با لوازم صورتی که لباس «اخبار» پوشیده بودند، نقشه‌های مایل شگفت‌انگیز را توزیع کردند، و به طرفداران تفکیک دقیقی از فعال‌سازی‌ها و توقف‌های اضافی، از جمله چرخ دستی‌های کوکی Manischewitz که کوکی‌های سیاه و سفید را توزیع می‌کردند، ارائه کردند. هتل سنت رجیس، جایی که مشتریان می‌توانند یک مارتینی صورتی بگیرند. و فهرستی از مکان‌های مشهوری که سریال در آن فیلمبرداری شده است، مانند پیست اسکیت مرکز راکفلر و کلیسای جامع سنت پاتریک.

جنیفر وردیک، رئیس مشارکت‌ها و رویدادهای مصرف‌کننده پرایم ویدیو، به Adweek گفت: «خیابان پنجم یک نقطه عطف شناخته‌شده جهانی در شهر نیویورک با ایستگاه‌های نمادین است که مکان‌های کلیدی فیلمبرداری «خانم شگفت‌انگیز میزل» بودند. “ما فکر کردیم، “چه راهی بهتر برای جشن گرفتن فصل پنجم و آخر از این که طرفداران را به جایی که همه جادوها اتفاق افتاد، نیویورک، بیاوریم و سریالی را که می‌شناسند و دوست دارند، تجربه کنند؟”