مستند Prime Video Orders Atlanta Dream WNBA

معاملات حقوق رسانه ای WNBA

Prime Video فصل 2023 WNBA را در شب‌های پنج‌شنبه، از 25 مه، پوشش خواهد داد. پخش‌کننده حق 20 بازی برای این فصل، علاوه بر پوشش زنده طوفان سیاتل برای اعضای Prime در واشنگتن را دارد.

WNBA در حال حاضر با دیزنی، پارامونت، پرایم ویدئو، فیس بوک و توییچ قراردادهای حقوق رسانه ای دارد و ماه گذشته قراردادی چند ساله با آیون برای پخش بازی های فصل عادی جمعه شب ها اعلام کرد.

سال گذشته، لیگ پربیننده ترین فصل عادی خود را در 16 سال گذشته داشت و انتظار می رود که شتاب رشد بسکتبال کالج زنان به فصل 2023 نیز ادامه یابد.

قرارداد WNBA با دیزنی تا سال 2025 اعتبار داشت و در سال 2021 به ارزش 27 میلیون دلار بود. کتی انگلبرت، کمیسر لیگ، قبلاً به Adweek گفته بود که ارزش WNBA بسیار بیشتر از قراردادهای فعلی آن است – با گزارش‌هایی که نشان می‌دهد برچسب قیمت هدف سالانه 100 میلیون دلار است.

مارک ها در هیئت مدیره هستند

با افزایش پوشش رسانه ای در سراسر WNBA، برندها وارد عمل می شوند.

CarMax به جدیدترین Changemaker WNBA تبدیل شد – یک برنامه حامی خیمه شب بازی که برای کمک به لیگ در بازسازی تجارتش طراحی شده است – و برنامه ای که از زمانی که کمیسر کتی انگلبرت این برنامه را معرفی کرد، به سرعت لیگ را متحول کرد.

این قرارداد CarMax را به عنوان بخشی از یک توافق چند ساله به شریک اصلی لیگ تبدیل می‌کند و شراکت موجود را گسترش می‌دهد.

این برند ششمین تغییردهنده WNBA است که به صفوف نایک، دیلویت، AT&T، گوگل و یو اس بانک پیوسته است.

ورزشکاران WNBA از طریق نمایش اعتماد به نفس، کار تیمی و مهارت های رهبری، چه در داخل و چه خارج از زمین، الگوهای قدرتمندی برای جوانان امروزی هستند. سارا لین، معاون بازاریابی در CarMax در بیانیه‌ای گفت: ما امیدواریم که با بالا بردن و افزایش دید این ورزشکاران باورنکردنی، به دختران جوامع خود نیز کمک کنیم تا الهام‌بخش و توانمند شوند تا به پتانسیل کامل خود دست یابند.

نام تجاری CarMax با رویدادهای کلیدی در تقویم WNBA همسو خواهد شد و در عرصه‌ها و رسانه‌ها و پلتفرم‌های دیجیتال لیگ قابل مشاهده خواهد بود. این برند در حال همکاری با لیگ برای ابتکاری است که WNBA League Pass را برای 10 روز اول فصل به صورت رایگان در دسترس قرار می‌دهد و فرصت‌های بیشتری برای آزمایش رایگان در طول فصل دارد.