مستند Prime Video Orders Atlanta Dream WNBA

رویاها می توانند زندگی و چشم انداز سیاسی ایالات متحده را تغییر دهند. و در سال 2020، تیم WNBA رویای آتلانتا هر دو را انجام داد.

درست قبل از اطلاعیه بیست و هفتمین فصل WNBA، Amazon Prime Video یک فیلم مستند Power of the Dream را سفارش داده است که نحوه برخورد این تیم با مالک خود را نشان می دهد و سیاست گرجستان را برای همیشه تغییر می دهد.

Marie Donoghue، معاون ویدیوی ورزشی جهانی در آمازون، در بیانیه‌ای گفت: «ما به قدرت ورزش زنان برای الهام بخشیدن و سرگرم کردن مخاطبان در سراسر جهان اعتقاد داریم و همچنان به تقویت صدای زنان متعهد هستیم. «سرمایه گذاری ما در ورزش زنان فراتر از پوشش زنده ما است، زیرا ما به برجسته کردن داستان سرایی در مورد ورزشکاران زن و توانمندسازی رهبری زنان در جلو و پشت دوربین اختصاص یافته ایم.

“با تمدید قرارداد WNBA، ما خوشحالیم که یک بار دیگر هیجان بسکتبال زنان را به اعضای Prime منتقل کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه داستان گویی قهرمان در ورزش زنان هستیم.”

در حالی که بازیکنان WNBA برای مدت طولانی در خط مقدم جنبش‌های عدالت اجتماعی در ورزش قرار داشتند، رویا پس از آن که سناتور جورجیا – و یکی از مالکان Dream – کلی لوفلر علناً از حمایت لیگ از جنبش Black Lives Matter انتقاد کرد، دست به اقدام زد. بیش از 70 درصد بازیکنان WNBA سیاه پوست هستند.

در تلاش برای انتخاب کشیش رافائل وارناک به مجلس سنای ایالات متحده، بازیکنان با پوشیدن پیراهن‌های گرم‌آپ «Vote Warnock» به دادگاه رفتند و لیگ فصل 2020 خود را به برونا تیلور اختصاص داد که توسط پلیس لوئیزویل، کیو کشته شد. در طول حمله مواد مخدر

این جنبش به سرعت فراتر از WNBA گسترش یافت و حرکت عظیمی را برای Warnock ایجاد کرد، تأییدی از رئیس جمهور سابق باراک اوباما، و پیروزی در دور دوم انتخابات.

شش هفته بعد، لوفلر فرنچایز را فروخت. بخشی از گروه سرمایه‌گذار شامل رنه مونتگومری است – بازیکن سابق Dream، و اولین بازیکن بازنشسته‌ای که هم مالک و هم مدیر WNBA شد.

این مستند از Industrial Media، Trilogy Films، Joy Mill Entertainment و Togethxr تهیه شده است. این فیلم توسط داون پورتر، بازیگر جلد Adweek، Tracee Ellis Ross و ستاره های WNBA Sue Bird و Nneka Ogwumike تهیه شده است.