Saxx در حال شکستن بد در یک جفت بدنام از Whities تنگ است

در حالی که طرفداران سریال بریکینگ بد ممکن است به یک جفت سفید چسبان به عنوان یک یادگاری دلپذیر فکر کنند، Saxx کشوهای بدنام مردانه را صرفاً به عنوان یک فرصت بازاریابی می دید.

Saxx – یک نام تجاری ممتاز که به شدت به ساخت محصولات و جوک‌های آناتومی مردانه در پیام‌رسانی به مشتریان خود متمایل است – اخیراً زیرشلواری والتر وایت را در یک حراجی لوازم جانبی به قیمت گزاف 32500 دلار خریداری کرد.

آنچه بعداً اتفاق افتاد شامل یک آدم ربایی مرتبط با پوشاک، یک مکان بیابانی دورافتاده و یک پونتیاک آزتک مملو از مواد منفجره است. گروگان زنده نماند.

تیلور مک‌کینون، مدیر برند Saxx در بیانیه‌ای گفت: «به نفع توپ‌های مردانه در همه جا، ما این وظیفه را بر عهده گرفتیم که جهان را از شر این شورت‌های ابتدایی خلاص کنیم. بنابراین پس از مشورت زیاد، تصمیم گرفتیم که این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم – با باد کردن آنها به قلوه سنگ.

یک فیلم کوتاه با دوبله شکستن عادت های بد لباس زیر، شیرین کاری پر از تخم مرغ عید پاک را به تصویر می کشد. Quality Meats، آژانس مستقلی که پشت این کار قرار دارد، چند استخوان را به طرفداران هاردکور Breaking Bad که ممکن است کمتر از غرفه تخریب شده راضی باشند، پرتاب کرد. آزتک، مشابه آن چیزی که توسط ضدقهرمان درام هدایت می‌شود، همراه با تصویری از یک مرد ویلچری و زنگ مرگ‌بارش وجود دارد.

این برند مدعی شد که برای دور نگه داشتن شورت‌ها به هیچ وجه متوقف نمی‌شود، از این رو پول‌های کلان و رونق بزرگ به دست می‌آید. به گفته گوردی سانگ، بنیانگذار آژانس و همکار CCO، اما بحث هایی در مورد روش تخریب وجود داشته است.

سانگ به Adweek گفت، شرکا در نظر داشتند “آنها را در بشکه اسید بیندازند”، اما در نهایت نمی‌خواستند همه شواهد را از بین ببرند. سانگ گفت، به هر حال تقریباً این اتفاق افتاد، زمانی که ماشین “تا گل میخ ها سوخت.”

شاونا اولستن، معاون بازاریابی برند می‌گوید: «به‌عنوان برندی که در همه جا به درستی از توپ‌های مردانه مراقبت می‌کند، ما نمی‌توانیم بیکار بنشینیم و بدانیم که چنین لباس زیر پست و قدیمی می‌تواند به طور بالقوه مناطق پایین مرد دیگری را لمس کند.

نام تجاری جدید

اینکه آیا کسی برای پوشیدن شورت برنامه ریزی کرده بود، حتی اگر از Saxx پیشی گرفته باشد، یک سوال باز است. اما برایان کرانستون، ستاره برنده امی این سریال، اخیراً در یک برنامه گفتگوی شبانه گفت که هرگز آنها را نپوشیده است. آنها به سادگی یک تکیه گاه استفاده نشده بودند، حتی اگر پاره شده و کشیده به نظر می رسیدند.