Manucurist به خریداران اجازه می دهد لاک ناخن را با AR امتحان کنند

برای افزایش تجربه خرید آنلاین، برند فرانسوی زیبایی Manucurist با شرکت فناوری هوش مصنوعی و AR Perfect Corp. همکاری کرده است تا به خریداران اجازه دهد تا از طریق واقعیت افزوده لاک ناخن را به صورت مجازی امتحان کنند.

این همکاری به خریداران اجازه می‌دهد 50 رنگ از خط لاک ال‌ای‌دی گیاهی Manucurist’s Green Flash را امتحان کنند. در حین مرور پولیش‌های Green Flash در وب‌سایت Manucurist، خریداران می‌توانند روی «Try me» زیر یک رنگ ضربه بزنند تا تجربه AR در دستگاه هوشمند خود بارگیری شود.

آلیس چانگ، موسس و مدیرعامل پرفکت کورپ، گفت: «این تجربه آنلاین بی نظیر به دوستداران مانیکور اجازه می دهد تا رنگ های متنوعی را روی خود آزمایش کنند و جلوه ای تاثیرگذار و غوطه ور ایجاد کند. دارایی واقعی هنگام خرید آنلاین رنگ ناخن.

از آنجا، از خریداران خواسته می شود که دست خود را در مقابل دوربین دستگاه خود نگه دارند و لاک ناخن عملاً روی ناخن های انگشتان آنها مالیده می شود. این فناوری به گونه‌ای طراحی شده است که لاک ناخن را حتی زمانی که افراد دست‌های خود را در مقابل دوربین حرکت می‌دهند، ثابت نگه دارد.

خریداران می‌توانند روی پیش‌نمایش‌های سایه‌های مختلف ضربه بزنند تا فوراً بدون بارگیری مجدد تجربه AR به آن رنگ‌ها تغییر کنند. خریداران همچنین می‌توانند عکس‌هایی را در تجربه واقعیت افزوده بگیرند و در دستگاه‌های خود ذخیره کنند.