ESPN بازی‌های AR Mini را برای افزایش نمایش هاکی دیجیتال خود منتشر می‌کند

برای افزایش نمایش دیجیتال خود، The Drop، ESPN Edge و Verizon با لیگ ملی هاکی همکاری کردند تا دو مینی بازی واقعیت افزوده را برای طرفداران هاکی راه اندازی کنند تا در دستگاه های iOS و Android خود بازی کنند.

در ESPN+ و همچنین صفحات YouTube، توییتر و فیس بوک ESPN موجود است، The Drop میزبان آردا اوکال و گرگ ویشینسکی است که در مورد مسابقات NHL آینده بحث می کنند.

کوین لوپس، معاون توسعه و نوآوری کسب و کار در ESPN گفت: «به همراه شرکای ما، مرکز نوآوری ESPN Edge در حال آزمایش این موضوع است که چگونه واقعیت افزوده می‌تواند نحوه تجربه طرفداران محتوای ورزشی را بهبود بخشد. «بازی‌های Drop AR Mini Games تجربه‌ای سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز را به طرفداران می‌دهد که همچنین مکمل کاری است که ما از نقطه نظر تولید با The Drop انجام می‌دهیم. کار جمعی انجام شده در اینجا توسط ESPN Edge، Verizon، و NHL تنها موضع صعودی من را در مورد AR و روش‌هایی که می‌توانیم طرفداران را در آینده جذب کنیم، تقویت می‌کند.

تجربه Drop AR Mini Games با اسکن یک کد QR یا بازدید از این سایت قابل دسترسی است. وقتی طرفداران هاکی این تجربه را آغاز می کنند، می توانند نسخه دیجیتالی Öcal را در محیط مقابل خود روی صفحه نمایش خود قرار دهند و سپس دو بازی Puck Pong و Puck Pursuit را با Öcal به عنوان راهنمای و مفسر خود انجام دهند. این تجربه از توانایی تماشای The Drop و اجرای بازی ها به طور همزمان پشتیبانی می کند.

پوک پنگ بازیکنان را به چالش می کشد تا روی توپ های هاکی بکشند تا آنها را در سطل های انتهای پیست هاکی دیجیتال پرت کنند، در حالی که Puck Pursuit از آنها می خواهد که انگشت خود را به سمت راست، چپ و به بالا روی صفحه نمایش خود بکشند تا به چوب هاکی کمک کنند تا از موانع جلوگیری کند و توپ ها را جمع آوری کند. همانطور که به طور خودکار در یک محیط برفی به جلو حرکت می کند.

در حالی که Puck Pursuit یک بازی تک نفره است، طرفداران این گزینه را دارند که با ارسال یک دعوتنامه بازی، Puck Pong را با دوستان خود بازی کنند. هر دو بازی همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهند حروف اول خود را در تابلوی امتیازات مجازی وارد کنند تا ببینند چگونه با افراد دیگر مقایسه می‌شوند.