ABC اسپین‌آف Bachelor را به مجموعه‌های Fall Unscripted-Heavy اضافه می‌کند

نویسندگان اعتصاب می کنند یا نه، ABC فکر می کند برنامه پاییز آن “طلایی” است.

پیش از ارائه اولیه شرکت مادر دیزنی بعدازظهر امروز در مرکز جاویتس نورث نیویورک، این پخش کننده از خط تولید پاییز جدید خود رونمایی کرد. اگرچه این شرکت به طور مشخص به اعتصاب در حال انجام انجمن نویسندگان آمریکا در هنگام رونمایی از سریال آینده خود اشاره نکرد، ABC برنامه‌های بدون فیلمنامه را برای پاییز به شدت پیش می‌برد – بدون اینکه قسمت اصلی سریال‌های فیلم‌نامه‌ای در برنامه وجود داشته باشد – حتی با اضافه کردن یک اسپین آف جدید Bachelor. لیسانس طلایی، تا دوشنبه شب.

علاوه بر این، در حالی که فاکس پس از از دست دادن تاج به NBC در سال گذشته آماده برنده شدن در دموی محبوب بزرگسالان 18-49 است، این شرکت ادعا کرد که برای چهارمین فصل متوالی در بین بزرگسالان 18-49 شبکه سرگرمی شماره 1 بود.

ما مفتخریم که خانه سریال‌های محبوب و روایت‌های پرمعنی هستیم که مخاطبان همچنان از آن استقبال می‌کنند، و ما خوش شانسیم که فهرست ثابت و مستحکم ما همچنان از موفقیت عظیم موفقیت‌های ما استفاده می‌کند و نسخه‌های اصلی هر شب در هفته پخش می‌شوند. کریگ ارویچ، رئیس گروه تلویزیونی دیزنی، در بیانیه ای در مورد این برنامه گفت.

ABC طبق ترکیب سنگین و بدون فیلمنامه خود، با Dancing With the Stars که پخش آن پس از پخش انحصاری از دیزنی+ در فصل گذشته، به دوشنبه شب‌ها ساعت 8 بعد از ظهر بازمی‌گردد، همه چیز را پیش خواهد برد. نمایش مسابقه واقعیت به عنوان اولین سریالی که هم زمان در ABC و Disney+ پخش می شود، تاریخ ساز خواهد شد.

The Golden Bachelor سپس بعد از Dancing With the Stars در ساعت 10 شب به روی صحنه می رود

نمایش بازی، فوتبال و تکرار Abbott Elementary

این اسپین آف جدید Bachelor بر روی مجردها در سال های طلایی تمرکز دارد. به گفته ABC، در این سریال، “به یک رمانتیک ناامید فرصتی دوباره برای عشق داده می شود تا به دنبال شریکی باشد که سال های غروب خورشید را با او تقسیم کند.”

پخش کننده بدون اسکریپت در روز سه شنبه، با مخاطرات مشهور! ساعت 8 شب و دو ساعت لیسانس در بهشت ​​بعد از آن.

چهارشنبه فصل 2 قاضی استیو هاروی را در ساعت 8 شب به ارمغان می‌آورد و پس از آن دو قسمت از Abbott Elementary و What Would You do پخش می‌شود؟ با بازگشت به پرایم تایم، نمایش دوربین مخفی را دوباره به مخاطبان جدید معرفی کرد.