قالیشویی خیرآباد

قالیشویی خیرآباد 

قالیشویی خیرآباد

تاکنون چندبار به‌طور اتفاقی، طعام یا نوشیدنی‌های تیره مانند چای و قهوه بر روی فرش ریخته و لکه شده است؟ درواقع لکه دار شدن فرش اتفاقی غیرقابل اجتناب است. ولی چطور از در میان بردن لکه مسئله‌ای‌ست که بسیاری از خانم های منزل دار به دنبال آن میگردند. این اختلال خصوصا وقتی که فرش روشن یا جدید باشد، به طور قابل توجهی حائز اساسی است. خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروزی، روش های بسیار زیادی به جهت پاک نمودن لکه به وجود آمده، پیش بر روی افراد قرار دارد. این‌که شما از کدام یک از آنها به کارگیری کنید، به طور کامل به نیاز و ولی علتی که لکه ها به وجود آمده اند، بستگی دارد. به کلمه بی آلایش تر؛ هر لکه‌ای، به روشی منحصربه‌فرد به شخص به جهت از بین رفتن نیاز دارااست تا هیچگونه آسیبی به فرش وارد نشود. چنانچه به دنبال این شیوه ها هستید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله همپا ما باشید. زیرا در لحاظ داریم توضیحاتی در این خصوص سرویس شما ارائه دهیم.

 بهترین طریق های از دربین بردن اشکال لکه

گفتیم که هر لکه‌ای که به وجود می آید، به روشی مختص و منحصر به فرد به فرد به جهت پاک شدن نیاز دارد. پس بیایید روش از فی مابین بردن لکه های متعدد را بشناسید. از میان بردن لکه گونه های خوراکی و نوشیدنی ها درصورتیکه قصد دارید لکه هایی مثل شکلات، سس کچاپ، آب نبات، قهوه، آب گازدار و آبمیوه را از فی مابین ببرید، می بایست یک پارچه /اسفنج را به ماده شوینده مثل سرکه سپید یا این که پودر لباس شویی یا این که آب اکسیژنه ۵درصد آغشته کنید و تنها چند ثانیه بر بر روی لکه فشار دهید. دقت داشته باشید که نباید محل لکه شده را بمالید، همین کار سبب ساز پخش شدن لکه بر بر روی فرش می شود. معمولا مدت روزگار انجام این فعالیت ۱۵ دقیقه است. سپس دارای پارچه سپید یا این که دستمال کاغذی محل را تمیز کرده و دقایقی حوصله کنید. همین تراز  حائز با است. در غایت باید کمی آب ولرم بر نصیب لک شده فرش بریزید و یکساعت منتظر بمانید تا خشک شود.

 از فی مابین بردن لکه چربی و روغن ها

 منظور ما از چربی و روغن ها، لکه هایی‌ست که بر اثر پخت و پز، شمع، اتومات شمعی، اسباب و اثاث آرایشی و… به وجود می آید. در چنین شرایطی بهره گیری از پنبه های مرطوب آیتم بهتری میباشد چون راحت تر لکه را به خود جذب می کند. البته در این مسیر به حلال، اسپری مواد شوینده و آب ولرم نیز احتیاج دارید. توضیح عمل هم به این شکل است؛ میزان پاره ای از حلال را بر روی لکه بریزید و یک سری ثانیه فشار دهید. آنگاه محل گزینه لحاظ را اهمیت آب ولرم بشویید. این کار منجر می شود پاره ای از ذرات، جذب پنبه و حلال بر روی آن شود. در قدم بعدی باید یکساعت اذن خشک شدن را به فرش بدهید. آنقدر همین عمل را تکرار نمایید که تمام لکه ها از دربین برود. بعد از پارچه های مرطوب برای تمیز کردن محل استعمال نمائید.

پاک کردن لکه آدامس و واکس

 در صورتی که قصد از در میان بردن لکه های آدامس یا این که واکس را دارید باید کیسه ای پارچه ای را لبریز از یخ نمایید و آن را بر بر روی لکه بگذارید. بعد از آن از یک چاقو یاری گرفته و آن را بتراشید. در قدم بعدی پارچه ای سپید بردارید و اصلی مقدار مقداری حلال خیس کنید و روی لکه بگذارید. در نهایت اهمیت آب ولرم محل را تر کرده و آن‌گاه تمیز نمائید. مطمئنا لکه از میان رفته است.

 پاک کردن لکه جوهر

 جوهر یکی از بدترین لکه هایی‌ست که می تواند بر بر روی فرش به وجود آید. شما برای از دربین بردن آن باید پارچه ای سفید را به مقداری حلال آغشته نمایید و بر روی لکه بفشارید. پس از ۱۵ دقیقه که فرش خشک شد اثری از لکه نیست. در غیراینصورت باید مجددا همین فرآیند را حیاتی پارچه ای دیگر تکرار نمائید. البته شما میتوانید فارغ از کلیه طرز هایی که گفته شد؛ از بین بردن لکه های فرش تان را به ما بسپارید. برای سفارش قالیشویی به صورت اینترنتی می توانید از روش صفحه قالیشویی آنلاین توصیه خود را تصویب کنید.

برای از بین بردن لکه‌ها در فرش دستبافت توجه کنید

 

 بایستی بدانید که هنوز هیچ ضابطه طلایی جهت تمیز نمودن فرش ها، معرفی نشده است. لکه ها و نقاط مختلف به تکنیک های متفاوتی واکنش نشان می دهند. از این رو شما اهمیت انتخاب گونه لکه سهل وآسان خیس میتوانید راه حل مناسب خود را بیابید. از طرفی می بایست به خاطر داشته باشید که فرش های متعدد واکنش های متفاوتی نیز از خویش نشان می دهند. از همین رو اگر قصد از در بین بردن لکه های فرش دستبافت را دارید بایستی کمی اکثر اعتنا کنید. به عنوان مثال اگر لکه های سس سالاد و کچاپ بر بر روی فرش دستبافت شما جاری شد بایستی از نحوه تحت استفاده کنید؛

قالیشویی در خانی آباد نو

قالیشویی شهرک سبز دشت

 

منبع golestanwash.com