جراحان با موفقیت کلیه یک خوک را روی یک بیمار انسانی آزمایش کردند

پذیرش: این تحقیقات ماه گذشته انجام شد و هنوز در مجله منتشر نشده است ، اما کارشناسان خارجی می گویند که این پیشرفت بزرگی است. دارن کی گریفین ، استاد ژنتیک در دانشگاه کنت ، بریتانیا می گوید: “شکی نیست که این یک پیشرفت بسیار مهم است.” “تیم تحقیق محتاط بودند ، از بیمار مبتلا به مرگ مغزی استفاده کردند ، کلیه را به قسمت خارجی بدن متصل کردند و فقط برای مدت محدودی از نزدیک نظارت کردند. بنابراین راه طولانی تا کشف وجود دارد.” او اضافه کرد.

“این یک پیشرفت بزرگ است. دکتر درری سگف ، استاد جراحی پیوند در دانشکده پزشکی جان هاپکینز ، که در این تحقیق مشارکت نداشت ، به نیویورک تایمز گفت. “این یک معامله بزرگ و بزرگ است.” طول عمر اندام. “

پس زمینه: در سال های اخیر ، تحقیقات به طور فزاینده ای در مورد خوک ها به عنوان امیدوارکننده ترین راه برای کمک به رفع کمبود اندام صفر کرده است ، اما با موانع متعددی روبرو شده است ، از همه مهمتر این واقعیت که قند در سلولهای خوک باعث واکنش تهاجمی رد انسان می شود.

محققان با تغییر ژنتیکی خوک اهدا کننده ، ژن رمزگذار مولکول قند را که باعث واکنش رد می شود ، از بین برد. این خوک توسط Revivicor ، یکی از چندین شرکت بیوتکنولوژی که به منظور توسعه اندام های خوک برای پیوند به انسان کار می کند ، مهندسی ژنتیک شده است.

جایزه بزرگ: نیاز مبرم به کلیه های بیشتر برای پیوند وجود دارد. طبق اعلام بنیاد ملی کلیه ، بیش از 100،000 نفر در ایالات متحده در حال حاضر منتظر پیوند کلیه هستند و روزانه 13 نفر از آنها می میرند. اگر رویکرد آزمایش شده در NYU Langone بتواند برای مدت طولانی تری کار کند ، خوک های مهندسی ژنتیک می توانند یک راه حیاتی برای این افراد ارائه دهند.

پست های جدید  لینکدین در تبلیغ جادویی درباره پتانسیل شغلی، لباسشویی را به یک زمین رقص تبدیل می کند