VMLY&R و MullenLowe US ​​جوایز برتر را در صد و دومین دوره جوایز سالانه ADC دریافت کردند.

کار پیشگامانه VMLY&R برای Dell Technologies و Intel – یک کتاب تعاملی برای افراد مبتلا به بیماری نورون حرکتی (MND) – برنده جایزه برتر، مکعب سیاه ADC برای بهترین نمایش در صد و دومین جوایز سالانه ADC، تولید شده توسط The One Club برای خلاقیت و در هفته خلاق 2023 در نیویورک برگزار شد.

MullenLowe US ​​نیز نمایش خیره‌کننده‌ای داشت و بر اساس امتیازهای انباشته برای همه مکعب‌ها و امتیازات کسب شده، آژانس سال نام گرفت. این فیلم برنده دو رشته بهترین رشته، در طراحی برند/ارتباطات و تصویرسازی برای «چیزی که همه را توهین کند» به نمایندگی از جشنواره فیلم بروکلین.

برنده VMLY&R برای کمپین “من همیشه من خواهم بود” بود، برنده مکعب سیاه به علاوه بهترین رشته در تعاملی، سه مکعب طلا (دو مکعب در تعاملی، یکی در تبلیغات)، به علاوه یک نقره در تعاملی و دو برنز در تبلیغات و تعاملی. . این کار بر MND، یک بیماری تخریب‌کننده عصبی که سلول‌های عصبی عضلانی را تخریب می‌کند و می‌تواند توانایی صحبت کردن را از بین ببرد، برجسته شد. برای کمک به افرادی که با MND زندگی می کنند بیان شخصی خود را حفظ کنند، Dell Technologies و Intel، با همکاری انجمن بیماری های نورون حرکتی و رولز رویس، اولین کتاب در نوع خود را ایجاد کردند که صدای افراد را هنگام خواندن با صدای بلند ذخیره می کند.

کار مولن لو برای جشنواره فیلم بروکلین از مردم خواست تا نظرات خود را با مسخره کردن کسانی که هرگز این کار را انجام نمی دهند با یک کمپین خارج از خانه و ویدیویی که به عنوان یک ویدیو آموزشی به سبک منابع انسانی در مورد نحوه صحبت کردن در مورد فیلم ها مطرح شد، به چالش بکشند. راه های جالب و طعنه آمیزی برای دعوت از مردم به حفظ ذهن باز.

گفت: “بیش از یک قرن است که جوایز سالانه ADC ایده ها و هنر را جشن می گیرند.” کوین سوانپول، مدیرعامل The One Club در بیانیه ای. با توجه به پیشرفت‌های عظیم اخیر در فناوری و هوش مصنوعی، ADC امسال به اولین نمایشگاه جهانی جایزه تبدیل شد که هوش مصنوعی در خلاقیت و طراحی را به عنوان یک رشته جداگانه با هیئت داوران اختصاصی به رسمیت شناخت. با این حال، ما قویاً معتقدیم که هنوز هم انسان‌ها نیاز دارند تا یک ایده عالی را به چیزی درخشان و ارزشمند تبدیل کنند.»

دیگر برندگان برتر

ADC Fusion Cube، دو سال پیش به همراه The One Show Fusion Pencil برای شناسایی آثار بزرگی که به بهترین وجه گروه‌های کم‌نمایش را هم در محتوای آگهی و هم تیمی که برای «نقشه ارتفاع سیاه» به پرفورمنس آرت تورنتو رفتند، ایجاد کرد. برای سیاه و سفید و خارج از کشور. و Serviceplan Germany مونیخ با Serviceplan Korea Seoul برای “Dot Pad. اولین نمایشگر گرافیکی هوشمند لمسی” برای Dot Incorporation.