NBCU به دلیل اعتصاب نویسندگان، پیشاپیش تحت فشار قرار می‌گیرد

لیندا یاکارینو رفته بود، اما فراموش نشد، زیرا NBCUniversal هفته اولیه خود را با ارائه خود امروز صبح در سالن موسیقی رادیو سیتی نیویورک آغاز کرد.

مدیر فروش تبلیغات طولانی مدت روز جمعه شرکت را ترک کرد تا مدیر عامل توییتر شود و نیاز به بازنویسی در آخرین لحظه در ارائه اولیه NBCUniversal داشت. در غیاب او، مارک مارشال، رئیس سابق فروش تبلیغات و مشارکت مشتری، به عنوان رئیس موقت گروه تبلیغات و مشارکت NBCUniversal انتخاب شد و به مارک لازاروس، رئیس تلویزیون و جریان NBCUniversal گزارش می‌داد.

هم لازاروس که اولین مدیر اجرایی روی صحنه بود (نقشی که قبلاً توسط جف شل، مدیر عامل NBCU که ماه گذشته از شرکت خارج شد) ایفا می شد و هم مارشال در طول ارائه به یاکارینو ادای احترام کردند. لازاروس گفت: “ما می خواهیم از او تشکر کنیم و برای او آرزوی سلامتی کنیم.”

در همین حال، با توجه به جدایی اخیر یاکارینو، یک شوخی به قیمت توئیتر در اوایل ارائه، معنای جدیدی پیدا کرد. این رویداد با ویدئویی آغاز شد که در آن خرس بد دهن و سخنگو ست مک فارلین، تد، در حال اجرای یک آهنگ و رقص در مورد اهمیت تبلیغات تلویزیونی، به ویژه در پلتفرم های دیگر مانند رسانه های اجتماعی بود. جمله ای که بیشترین خنده را از مخاطبان به همراه داشت: «تویتر ممکن است جایی برای شروع به نظر برسد/اما توییتر فقط اجازه داد همه دیوانه ها دوباره وارد شوند.»

اما غیبت یاکارینو تنها دلیلی نبود که ارائه NBCUniversal چیزی غیر از معمولی و آرام‌تر از حد معمول بود. به دلیل ادامه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، بیشتر استعدادهای سرگرمی NBCUniversal به منظور همبستگی با نویسندگان (که در خارج از رادیو سیتی تجمع کردند و در حالی که مردم با تابلوهایی برای صف در محل برگزاری تجمع می‌کردند، حضوری تا حدی شلوغ ایجاد کردند، از شرکت در برنامه اولیه خودداری کردند. ). رادیو سیتی تنها اولین مورد از اعتراضات برنامه ریزی شده WGA در طول هفته اولیه است، زیرا این گروه قرار است هر یک از ناشران اصلی را به نمایش بگذارد.

لازاروس همچنین اعتصاب نویسندگان را تصدیق کرد، که تضاد عمده ای با نحوه برخورد NBCU در رویداد NewFronts خود دو هفته قبل بود، و در طول رویداد Peacock با وجود اعتراض نویسندگان در خارج، کاملاً آن را نادیده گرفت.

لازاروس گفت: «ما از کمک نویسندگان به شرکت ما سپاسگزاریم و به حق آنها برای تظاهرات احترام می گذاریم. ممکن است مدتی طول بکشد، اما من می‌دانم که ما در نهایت از آن عبور خواهیم کرد و نتیجه آن پایه قوی‌تری خواهد بود که بر اساس آن همه می‌توانیم با هم به جلو حرکت کنیم.»