Issa Rae یک شب دراماتیک در یک رستوران برای Amex ایجاد می کند

عیسی رائه به‌عنوان یک بازیگر، تهیه‌کننده و کارآفرین، یکی دو چیز در مورد تنظیم یک صحنه اوج می‌داند. با این حال، گاهی اوقات حتی خالق و ستاره Insecure به کمی الهام نیاز دارد – و اینجاست که کارت American Express او وارد می شود.

در آخرین تبلیغ این برند مالی، با عنوان «وقتی الهام به دست می‌آید»، Rae – یکی از اعضای قدیمی کارت و سفیر Amex – واقعیت و فانتزی را در یک رستوران (که از طریق شریک برند Resy انتخاب شده است) در میان می‌گذارد.

در طول این فیلم 60 ثانیه ای – که توسط آژانس Dentsu Creative با شرکت Rae، ColorCreative، و توسط Rohan Blair-Mangat از طریق Eleanor Films ساخته شده است – بینندگان نگاهی اجمالی به روند خلاقیت ستاره دارند. از محیط و آشپزی گرفته تا رنگ لباس قهرمان، دیالوگ ها و قوس دراماتیکی که روی میز همسایه آشکار می شود، Rae در سناریوها در نوسان است و در عین حال از مزایای استفاده از کارت خود بهره می برد.

سوفی گلد، موسس و رئیس Eleanor Films در بیانیه‌ای گفت: «When Inspiration Hits» ارتباط عمیق بین خلاقیت و فضا را بررسی می‌کند و به طرز ماهرانه‌ای جهان‌های منعطف و خیالی را با واقعیت فیزیکی سازندگانشان ترکیب می‌کند.

خود این آگهی تجاری به رابطه پیچیده بین خلاقیت و فضا می پردازد و جهان های سینمایی غوطه ور را در محدودیت های یک زمان کوتاه می سازد.

Rae، که با حضور در فیلم‌های پرفروش تابستانی Barbie and Spiderman: Across the Spider-verse در حال حضور در جریان است، همچنین به افزایش آگاهی از منابع Amex برای کسب‌وکارهای متعلق به کارآفرینان جوامع کم‌نمایش تحت چتر Back Change کمک خواهد کرد. فهرست راهنمای ByBlack، برنامه های کمک هزینه کوچک و منابع کلاس تجاری.

Amex خلاق می شود

علاوه بر نقش رای، آمکس اخیرا «ریتم جزیره» را با بازی لین مانوئل میراندا نیز راه اندازی کرده است. این فیلم در شهر زادگاه میراندا در نیویورک و پورتوریکو فیلمبرداری شد، جایی که نمایشنامه‌نویس، بازیگر، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده برنده جایزه که بیشتر برای همیلتون شناخته می‌شود ریشه‌های خانوادگی دارد و میلیون‌ها نفر را برای کمک به طوفان جمع‌آوری کرده است.