Hendrick’s Gin Chat G&T را به عنوان جایگزینی برای هوش مصنوعی راه اندازی می کند

مرد جوان مهربانی به نام الیوت، در حال پخش زنده در اینستاگرام از قلعه‌ای سوئد، آهنگ می‌خواند، شعر می‌خواند و در حالی که یک کوکتل می‌نوشد، به پرسش‌هایی پاسخ می‌دهد – اعم از احمقانه و وجودی.

وقتی Chat G&T وجود دارد چه کسی به ChatGPT نیاز دارد؟

این شیرین کاری «بسیار ناکارآمد» از Hendrick’s Gin به عنوان جستجویی در هوش مصنوعی می آید، که یک انسان مسلماً معیوب اما جذاب با لهجه انگلیسی را به عنوان جایگزینی برای چت ربات های همه جا حاضر ارائه می دهد.

مایکل گیاردینا، معاون رئیس‌جمهور، می‌گوید: «ما می‌خواهیم به مردم یادآوری کنیم که اغلب بهترین بخش‌های زندگی در راحتی‌ها نیست، بلکه در عوض از تجربه غیرقابل پیش‌بینی، گیج‌کننده و جادویی دو یا چند انسان واقعی در ایجاد یک رابطه ناشی می‌شود.» بازاریابی در ایالات متحده برای شرکت مادر William Grant & Sons، به Adweek گفت. “هیچ ربات چت هوش مصنوعی نمی تواند با الیوت دوست داشتنی ما رقابت کند، کسی که می تواند آثار هنری کلاسیک را با یک جفت کوکتل انتخاب شده توصیف کند یا یک غزل ویکتوریایی برای شما بنویسد.”

الیوت که به عنوان یک «دانشجوی پنج ساله دانشگاه» توصیف می‌شود اما احتمالاً یک بازیگر است، اخیراً میزبان گفتگوی مجازی با مصرف‌کنندگان بود و چند آیه از «جابرواکی» لوئیس کارول را پخش کرد، به بازدیدکنندگان به چندین زبان خوش آمد گفت و کیک برای ناهار پیشنهاد کرد.

تصویر
Hendrick’s Gin یک جایگزین جذاب اما مسلماً معیوب برای ChatGPT ارائه می دهد.

هندریک قول داد که الیوت “با خوشحالی به سوالات کنجکاو شما پاسخ خواهد داد تا زمانی که خیلی خسته یا بداخلاق نتواند ادامه دهد”، تنها با کمک یک فرهنگ لغت یا “خواهر باهوشش هلن”.

الیوت به عنوان یک «موجودی جسمانی و خطاپذیر» در طول آزمایش ادعا نکرد که همه چیز را می‌داند و به عنوان «اولین ربات چت که توسط انسان‌ها اداره می‌شود و توسط هندریک تولید می‌شود» نام‌گذاری شد. اما او با پاسخ‌هایی مانند «ما همه دسته‌ای از کربن هستیم، اینطور نیست؟» توانست رگبارهای گسترده‌ای مانند «ما چه کسی هستیم» را مهار کند.

رویکرد آنالوگ سرسختانه کاملاً در برند تولید کننده جین اسکاتلندی است که بر فرآیند تولید پرزحمت خود تأکید می کند و این موضوع را از طریق بازاریابی خود حمل می کند.