Fox’s Upfront به ورزش، اخبار زنده و توبی گرایش دارد

در حالی که معترضان WGA و معترضان ضد فاکس در ورودی نمایشگاه اولیه شرکت بعد از ظهر دوشنبه در مرکز منهتن نیویورک تجمع کردند، نمایش طبق برنامه ادامه یافت.

بدون اشاره به رویدادهای خارج از محل برگزاری، این ارائه 50 دقیقه‌ای به شدت بر روی محتوای ورزشی و بدون فیلمنامه فاکس متمرکز شد – زیرا این شرکت برای اولین بار از قبل از همه‌گیری کووید-19 به یک قالب زنده بازگشت.

فاکس به‌جای پیشروی در جدول پربیننده آینده خود، که در اوایل روز اعلام شد، ارائه را با سرویس FAST Tubi آغاز کرد – که هفته NewFronts را ترک کرد تا نقش بزرگ‌تری در پیش‌فرض شرکت مادر بازی کند.

ماریان گامبلی، مدیر فروش تبلیغات، گفت: «ما همه روی AVOD وارد شدیم و در Tubi سرمایه گذاری کردیم. در گزارش استریم نیلسن The Gauge.

گامبلی افزود: «ما لغو نکردیم، از هفته پیش رو خارج نشدیم، ما اینجا برای شما هستیم.

اینترتینمنت به لطف این اعتصاب، در نمایش اولیه امسال کمتر از حد معمول حضور داشت، اما این شرکت همچنان دو مجموعه درام جدید خود Doc و HI-Surf را با قرقره‌های صدای هیس پخش می‌کند – حتی اگر هیچ یک از این سریال‌ها هنوز در حال تولید نیستند. فاکس انتشار برنامه کامل پاییز خود را تا زمانی که شفافیت بیشتری در مورد اعتصاب ادامه دارد به تاخیر انداخته است.

سوزان سالیوان، مدیر فروش تبلیغات در فاکس انترتینمنت، با اشاره به کمبود استعداد در زمینه فیلمنامه گفت: «این قسمت از برنامه کمی تغییر کرده است، اما نگران نباشید، من در پاییز امسال برنامه جدیدی در فاکس ندارم. روی صحنه همانطور که در بیشتر رویدادهای هفته اول اتفاق می افتد، آنها از شرکت در همبستگی با نویسندگان اعتصابی خودداری کردند.

فاکس همچنین دو سریال جدید بدون فیلمنامه در راه است و این شرکت اعلام کرد که موقعیت خوبی برای اعتصاب نویسندگان در حال انجام با لوح‌های بدون فیلمنامه خود دارد.