AU و Boardwalk به ورزش زنان Wrexham می دهند

مک گینتی گفت: “یک چیزی که در مورد ورزشکاران در سن دیگو ما را شگفت زده کرد، این بود که آنها به طور همزمان به گذشته، حال و آینده فکر می کنند.”

تصویر کامل

در سرتاسر پروژه‌های ورزشی Boardwalk Pictures از جمله Wrexham، Cheer و Last Chance U – مجموعه‌ای از نتفلیکس که به فوتبال کلاس‌های نوجوانان و بسکتبال کالج‌های محلی می‌پردازد – کانون توجه چند ایراد را آشکار کرده است.

به Wrexham خوش آمدید یک قسمت کامل را به خشونت طرفداران اختصاص می دهد. Cheer قسمت 5 از فصل دوم خود را به اتهامات سوء رفتار جنسی فدرال علیه جری هریس، رهبر تشویق ناوارو اختصاص داد – که بعداً مجرم شناخته شد و به 12 سال زندان محکوم شد. فصل اول Last Chance U شامل یک نزاع پایان بازی بود که تیتر خبرهای ملی شد.

با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان اتحادیه اروپا از طریق TikTok، اینستاگرام و سایر فالوورهای رسانه‌های اجتماعی که از زمان کالج ایجاد کرده‌اند بسیار قابل مشاهده هستند – جایی که ورزشکاران زن از مزیت مشارکت متمایز نسبت به همتایان مرد خود برخوردار هستند – Kempf و AU بیش از حد نگران نحوه لیگ خود نیستند. در یک مستند ظاهر خواهد شد.

کمپف گفت: “ما به بازیکنانمان و اینکه چه کسانی در داخل و خارج از زمین و زمین هستند اعتماد زیادی داریم.” بازیکنان در طول فصل لحظاتی را تجربه خواهند کرد که همیشه برای آنها لذت بخش نیست، اما ما اعتماد زیادی به گفتن این داستان ها داریم – بخش های مثبت و بخش هایی که به مبارزه تبدیل می شوند.