قیمت و خرید برانکارد ریکاوری

ظرفیت عالی حمل و نقل برانکارد ریکاوری با اسکلت فلزی و بسیار مستحکم، این محصول را برای حمل بیماران با هر محدوده وزنی ( حتی بیماران سنگین وزن) مناسب میسازد. از جمله ویژگی های این برانکارد ریکاوری عبارتند از: صفحه ی متحرک بالایی ( شکن زیر سر) با قابلیت تنظیم شیب در قسمت زیر سر بیمار دستگیره بالابر محکم و قوی برای تنظیم شیب زیر سر بیمار دارای چرخ های محکم، با قدرت و بسیار روان برای حداقل تکان و حرکت بیمار و بدون ایجاد صدا با چرخش عالی در تمام جهات و دارای ترمز جهت ایجاد امنیت بیشتر بیمار ظرفیت عالی حمل و نقل برانکارد ریکاوری با اسکلت فلزی و بسیار مستحکم، این محصول را برای حمل بیماران با هر محدوده وزنی ( حتی بیماران سنگین وزن) مناسب می سازد.

برانکارد ریکاوری

این برانکاردها معمولا دارای چهار چرخ بزرگ بیمارستانی است که دو عدد آن به طور ضربدری دارای ترمز می باشد و رنگ چرم آن معمولا سبز است. دارای دو ساید یا کناره تاشو جهت حفظ مریض می باشد. در چهار طرفی که روی زمین قرار می گیرد چهار پایه کوچک قرار گرفته تا پس از قرار گرفتن مصدوم بر روی برانکارد بتوان آن را حمل نمود و در بالا و پایین دو اهرم برای فیکس کردن قرار گرفته است و زمان جمع شدن دارای مفصلی تاشو می باشد. برانکارد تاشو: برانکارد تاشو یا برانکارد استاندارد که به آن برانکارد فورلی نیز می گویند. جراح یا پزشک بیهوشی ممکن است بلافاصله بعد از عمل دستوراتی مانند بالا نگه داشتن یک عضو، تزریق آنتی بیوتیک و یا داروی ضد تهوع داشته باشند که باید دقیقاً آن را اجرا نمود.

لذا به محض ورود بیمار به ریکاوری باید او با پتو پوشانده و گرم نگه داشته شود . نبض و فشار خون : زمانی که بیمار جهت باز نگه داشتن راه هوایی به کمک نیاز ندارد و توانایی انجام این کار را باز یافته است پرستار ریکاوری قسمت سربیمار را ترک نموده و برای گرفتن علائم حیاتی اقدام می نماید. معمولاً در این حالت زیر عضو بالشی قرار داده میشود و یا از Sling آویزان میشود. هنگام انتقال، همیشه پرستار همراه در قسمت سر برانکارد حضور دارد و بیمار بر در قسمت پای برانکارد کمک می نماید. دارای گارد برای تسهیل در جا به جایی، نگهداشت بیمار و نصب وسایل و تجهیزات ارتوپدی بر روی آن دارای قلاب های محافظ در قسمت های بالایی و پایینی برانکارد ریکاوری باعث حمل آسان، سریع و ایمن می شود نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخش های عفونی بیمارستان ها می باشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری می نماید.

برانکارد ریکاوری برند TSN علاوه بر استفاده در بخش ریکاوری، در بخش های دیگر بیمارستان و در شرایط اورژانسی جهت انتقال بیماران نیز استفاده می شود. ویژگی های این محصول: شامل یک جک برای بالابردن قسمت سر و کمر بیمار ، دارای حفاظ ها بلند و مستحکم برای که در صورت برخورد به دیوار و ضربه مقاوم می باشد . شما می توانید با مراجعه به وبسایت درمان شو این برانکارد را تهیه نمایید. اگر بیمار از درد شکایت دارد، باید علائم حیاتی آن کنترل و ثبت شود و با مراجعه به پرونده بایستی از نوع داروی مخدر قبل و حین بیهوشی مطلع باشد – همچنین اطلاع از نوع داروی ضد درد تجویز شده ضروری است. ۱- بلوک براکیال: در صورتی که بیمار تحت بیحسی موضعی مانند بلوک براکیال جراحی شده شده باشد، باید به او اطمینان داد که اثر بیحسی بالاخره برطرف خواهد شد – اندام بیحس ممکن است در حین جابجائی و انتقال دچار صدمه شود و به بیمار باید آموزش داد که خود او نیز مراقب اندام مذکور باشد.

اگر بیمار Chest tube داشته باشد باید از کار کردن صحیح آن مطمئن شد در غیر اینصورت به پزشک معالج اطلاع داده شود. هدف از ریکاوری با دقت مراقبت کردن از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، می باشد. ریکاوری به این منظور است که، از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، مراقب شود. برانکارد ریکاوری: به وسیله برانکارد ریکاوری می توان بیمار را پس از عمل جراحی از روی تخت عمل به اتاق ریکاوری که در نزدیک اتاق عمل است منتقل نمود تا پس از به هوش آمدن بیمار و حصول اطمینان آن را به بخش منتقل نماید. برخی بیماران پس از عمل با ناراحتی و گریه بیدار می شوند بطور مثال افرادی که جهت خروج جنین مرده تحت سزارین قرار گرفته اند و یا بیمارانی که یکی از اندامهای آنها قطع شده است که در این صورت نیاز به درک موقعیت و اطمینان خاطر بیشتری دارند.

احتمال دسترسی به سر بیمار از هر طرف وجود داشته باشد.احتمال کاهش درجه حرارت بدن بیمار با توجه به هوای تقریباٌ خنک اتاق عمل ، وجود دارد . نبض بیمار از نظر قدرت – تند یا کندی کنترل و ثبت می گردد وجود تاکیکاردی در اتاق ریکاوری معمولاً ناشی از هیپوکسی – تنفس ناکافی یا خونریزی می باشد. احتمال دسترسی به سر بیمار از هر طرف وجود داشته باشد. ویژگی های برانکارد ریکاوری برانکارد ریکاوری نیز همچون سایر محصولات و تجهیزات بیمارستانی، از امکانات و ویژگی های به روزی برخوردار است. تخت مخصوص ریکاوری یا برانکاردی که قابلیت بالا آوردن سر در آنها براحتی صورت گیرد. ارتفاع و امکانات و سایز این محصول در حدی می باشد که هر بیماری را به راحتی بین اتاق های بیمارستان میتوان جابه جا کرد .

در این مدل از برانکارد شیب قسمت زیر سر بیمار قابل تنظیم است. لوله ای بدن از نظر خارج شدن – کلمپ و تاشدگی بررسی شود تا در جریان آزاد ترشحات مانعی بوجود نیاید. ترشحات آن به هنگام ورود به ریکاوری اندازه گیری و ثبت میشود تا میزان ترحمی اضافه شده آن معلوم باشد. کلیه مشاهدات دقیقاً مانند بیماران مغز و اعصاب ثبت گردد. هرگونه موارد غیرطبیعی، هر چند که نیاز به اقدام خاصی نداشته باشد، بطور واقعی گزارش و در پرونده بیمار ثبت خواهد شد. بیماران پس از اعمال جراحی که بدنبال بیهوشی با هالوتان انجام شده است دچار لرزش خواهند شد .