بک لینک PBN [پی بی ان] چیست ؟

آیا بک لینک و PBN یا هرمی باعث پنالتی شدن سایت می شود ؟ همچنین با اضافه شدن قابلیت هوش مصنوعی در این سالها الگوریتمهای گوگل هوشیارانه تر عمل میکنند.

منبع بک لینک های قدرتمند pbn سایت کلاه سئو

هر روشی برای بهبود سئو؛ از تولید محتوا تا فرآیند بک لینک سازی نیازمند اقداماتی اصولی و استاندارد است تا توسط الگوریتمهای گوگل مضر شناسایی نشود. روز به روز حساسیت الگوریتمهای نظارتی گوگل افزایش مییابد. طبق وظایف الگوریتم پنگوئن گوگل که شناسایی سایت های اسپم که بر رتبه وب سایت تاثیر می گذارد ,این الگوریتم تخلفات را شناسایی می کند و به مرور رتبه سایت را تغییر می دهد .

برای این کار هم باید در سئوهای سایت خود کار کنید؛ اما باید به این توجه داشته باشید که استراتژی های شما باید مورد تایید گوگل و موتورهای جستجوگر گوگل باشد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم تا مفصل در مورد لینک بیلدینگ به روش PBN صحبت کنیم وبه شما نکات مفیدی در این رابطه آموزش دهیم.

3. اولین مطلب را سفارش داده یا به صورت دستی بنویسید (جلو تر در مورد سئو محتوا صحبت میکنیم ، میتوانید مطلب اول را کاملا بر اساس سلیقه و بدون رعایت اصول سئو بنویسید. لینک های طبیعی بدون هیچ گونه اقدام از طرف صاحب سایت تولید می شود، به طور مثال یک توریست در وبلاگ خود براساس تجربه یا علاقه به یک سایت مرکز توریستی لینک می دهد و بعبارتی آن را معرفی میکند، اینگونه لینک ها، لینک طبیعی گفته می شود.

بک لینک pbn مخفف کلمه private blog network به معنی شبکه وبلاگ خصوصی می باشد. تا شبکه PBN خود را غنیتر کنید. بولد کردن کلمه کلیدی یکی از موارد دیگری است که بر روی آن بحث زیادی است و پیشنهاد ما این است که یک الی دو کلمه کلیدی را در صفحه بولد نمایید تا به گوگل این سیگنال را ارسال نمایید که آنها کلمه های پر اهمیتی هستند.

خرید بک لینک Pbnباتوجه به اینکه سایتهای تازه تاسیس نیاز به زمان زیادی برای کسب اعتبار از گوگل و ایندکس مطالب خود دارند. بک لینکها انواع و اقسام مختلفی دارند و یکی از مهمترین و مورد توجه ترین آنها، استراتژی بک لینک به روش PBN است.

الگوریتمهای مورد استفاده گوگل این روزها دستخوش تغییرات شده است و راحتتر میتواند اعمال غیرقانونی را تشخیص دهد. بک لینکها از نظر گوگل یکی از معیارهای اصلی و اساسی برای امتیازدهی به سایتها درنظر گرفته شدهاند.

پست های جدید  کانابیس و برندهای اصلی شریک برای 4/20

همچنین با توجه به اینکه این سایتها در طول حیات خود تا کنون به سایت شما لینک ندادهاند، میتوانند آثار بک لینکها را قویتر کنند. درواقع PBN کمک می کند که سایت شما رنکینگ بالایی در موتورهای جستجو داشته باشد.

همین امر نیز ساخت و اجرای شبکه وبلاگ خصوصی را حساس میکند و دانش و تجربه بالایی را میطلبد. امروزه بهینه سازی و SEO سایت از درجه اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که بسیاری از تجارتها سرمایه گذاری بسیاری را برای بودن در نتایج برتر موتورهای جستجو اختصاص میدهند.

2.مورد حمله سئو منفی (negative SEO attack) قرار گرفتهاید. این روش اگر به صورت غیر اصولی انجام شود میتواند اثرات منفی داشته باشداما درصورتی که این استراتژی به صورت صحیح و اصولی اجرا شود میتواند نتایج عالی و ماندگاری را برای سایت شما به همراه داشته باشد.

داده ها را ارائه ندهید تمام این اقدامات نه تنها وقت زیادی از شما می گیرد ، بلکه توجه شما را از سایت اصلی منحرف می کند. همانطور که پیشتر گفته شد،بهتر است در فرآیند شبکه سازی PBN صبر و حوصله زیادی به خرج داد و حتی با خرید دامنههای قدیمی و دارای اعتبار شبکه بک لینک را غنیتر ساخت.

کارشناسان سئو توصیه کرده اند که برای صرفه جویی در ایجاد شبکه بک لینک سازی، وب مستران اقدام به خرید سایتهای بازنشسته و دارای اعتبار کنند. برای تکمیل شبکه بک لینک اختصاصی خود، میتوانید اقدام به خرید سایتهای دارای اعتبار و ارزان کنید.

پیش از خرید بک لینک شبکهای اختصاصی ، باید به مطالعه و بررسی سایتهای میزبان بپردازید تا از دامین آتوریتی و پیج رنک مطلوب برخوردارد باشند. برخی از مراکز سعی میکنند پیوندهای PBN را به اسم پیوندهای واقعی و با قیمتهای زیاد به شما بفروشند که صحتوسقم ادعای آنها باید به دقت بررسی شود.

محتوای کمتر از 300 کلمه از نظر Google کیفیت پایینی دارد و به شما نمی تواند در زمینه backlink کمک کند، علاوه بر این، محتوای خوب نوشته شده بیشتر از محتوای کم نوشتار تأثیرگذار خواهد بود. یکی از اقدامات این الگوریتم امتیاز دهی بیشتر به سایتهایی بود که محتوایی غنی و مفید ارائه میدادند.

پست های جدید  متل اولین باربی مبتلا به سندروم داون را منتشر کرد

برای ایجاد یک شبکه سالم، سودمند و اثربخش PBN ، لازم است که با صبر و حوصله اقدام به تولید سایتهایی مفید و جامع کنید، همانطور که میدانید ساخت چنین سایتهایی زمانبر و نیازمند سرمایه گذاری خاص خود نیز هستند.

استفاده از روش محتوای اسپم در ساختار شبکه PBN نه تنها نمیتواند مفید باشد بلکه میتواند سایتها را توسط الگوریتم پاندا جریمه کند. بنابراین، زمانی که هیچ سایتی خارج از آن شبکه به آن سایتها لینک نمیدهد، و آن سایتها به سایت دیگری غیر از خودشان لینک نمیدهند، گوگل متوجه خواهد شد.

بک لینک Pbn

حالا متخصصین سئو با ساختن سایتهای متفاوت با موضوعات خاص، اقدام به پست گذاشتن در این سایتها میکردند؛ به طوریکه که انگار این سایت برای یک نفر دیگر است! حداقل بک لینک هایی که شما از یک رپورتاژ pbn می توانید داشته باشید 3 بک لینک فالو می باشد.

اما اینطور نیست. الگوریتم گوگل به محض فعالیت غیر معمول سایتهای شما به آنها مشکوک خواهند شد و درصورت شناسایی میتواند منجر به پنالتی شوند. این دائمی بودن سبب میشود که در مدت زمان طولانی رتبه سایت شما بالا برود.

درصورتی که همان ابتدا شروع به لینک سازی کنند علاوه بر اینکه لینکهای ساخته شده توسط آنان اعتباری ندارد، حتی میتواند سایت مقصد را متحمل پنالتی کند. بک لینک سازی شبکهای نیز درصورتی که ازاصول صحیح در اجرای آن استفاده شود میتواند نتایج درخشانی را به ارمغان بیاورد.

وقتی دامنهی وب سایت منقضی شد، هر کسی میتواند آن صفحه را همراه با صفحات موجود و موجودی بکلینک خریداری کند. هر چقدر بیشتر بر روی شبکه خود کار کنید و دقیق تر آن را اجرا کنید امکان شناسایی آن بسیار پائین و در حد صفر است اما اگر در هنگام پیاده سازی عجله کنید و خطایی انجام دهد مطمئاً شناسایی آن راحت خواهد شد و کافیست گوگل آن را شناسائی کند آن وقت از کرده خود پشیمان خواهید شد 😁 .

اولین روش که گوگل می تواند pbn را شناسایی کند از طریق مالکیت دامنه ها است. متاسفانه معنی بک لینک PBN کلاه سئو به صورت خیلی بدی در ایران جا افتاده است. به عبارت بهتر، pbn همون pdn هست اما با اختلاف خیلی کم در نوع منابع لینک سازی.

پست های جدید  باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

برای ایجاد یک سیستم PBN لازم است وبسایتهای موجود در شبکه با فعالیت خود ارزش و اعتبار خود را به سایت هدف منتقل کنند. بنابراین لازم است که زمان و انرژی زیادی را روی چندین سایت صرف کنید تا یک شبکه ارزشمند بک لینک برای سایت هدف خود بسازید.

ایجاد تعدادی وبسایت برای ساخت بک لینک برای یک سایت خاص ، بک لینک PBN نام دارد. پس از جمعآوری تعدادی وبسایت برای ایجاد شبکه بک لینکی لازم است تا با تولید محتوای مداوم، بک لینکهایی با تعداد استاندارد و لایه لایه منتشر کنید.

از نظر مخالفان این شیوه، ایجاد تعدادی وبسایت و سرمایه گذاری روی آنها برای لینک دهی به یک سایت هدف، فرآیندی طولانی و بیهوده است. البته برج میلاد هم یک شبه ساخته نشده است.

البته برای صرفه جویی در زمان، میتوانید از خدمات ارائه دهندگان بک لینک PBN نیز با دریافت مشورت از کارشناسان سئو بهرهمند شوید. همچنین سایتهایی که از نظر پاندا دارای رتبه بهتری بودند، بک لینکهایی که میساختند نیز با ارزشتر بود.

اما با بنابر تجربه، روشهای ساده و سریعتری نیز برای ایجاد یک شبکه PBN وجود دارد. این یک فرایند طولانی مدت است که نیازمند فعالیت مرتب است. برای پاسخ به سوال بک لینک PBN چیست، گفتیم که بک لینک PBN از آن دسته روشهایی است که برای اجرای آن نیازمند دانش، تجربه در زمینه سئو و الگوریتمهای گوگل هستید.

6. نوشتن محتوای با کیفیت جامع و کامل شامل بخش های مختلف جواب کاربر (برای این منظور عبارت کلیدی خود را در گوگل سرچ کنید و صفحه سایت های صفحه اول را باز کنید. برخی افراد در ساخت شبکه PBN توجهی به محتوای سایتهای خود ندارند و صرفا به دنبال ایجاد محتوای اسپم و درج بک لینک هستند.

با معرفی الگوریتم پاندا توسط گوگل، سایتهایی که در گذشته با محتوای اسپم و کم ارزش به رتبههای بالا میرفتند، متوقف شدند. در این حملات، لینک هایی از سایت های بدنام و مراجع اسپم به سوی سایت های هدف ساخته می شود تا رتبه آنها را دچار تنزل نمایند.

اصلا نیاز نیست که برای ساخت بک لینک های قدرتمند پی بی ان هزینه اضافه کنید. لذا توصیه شده است که حتما در این فرآیند از لندینگ پیجهای گوناگونی در سایت مقصد برای بک لینک گرفتن استفاده کنید.